Worek medali z AMP w Biegach Przełajowych

Brązowe medale w drużynie kobiet i srebrne medale w drużynie mężczyzn oraz indywidualne srebro Wojtka Serkowskiego i brąz Alicji Misiak to trofea wywalczone na Podlasiu podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych, które odbyły się w Supraślu 13. kwietnia 2019 r.
Trener Andrzej Cieplik dodaje, że „wysokie indywidualne miejsca Agaty Stankiewicz, Szymona Gumkowskiego i Szymona Gwardjaka i pozostałych reprezentantów UG sprawiły, że reprezentacja Uniwersytetu Gdańskiego potwierdziła, że jak co roku od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych uczelni w Polsce.”

Pełny skład brązowej i srebrnej reprezentacji: Alicja Misiak, Agata Stankiewicz, Joanna Krawiec, Laura Stolarczyk, Urszula Białomyzy, Aleksandra Żarczyńska, Natalia Budnik, Weronika Kowalczyk oraz Wojciech Serkowski, Szymon Gumkowski, Szymon Gwardjak, Rafał Gajewski, Kamil Jeremicz, Błażej Łukaszewski, Adrian Szmidt.

Gratulujemy wszystkim biegaczom i Trenerowi Andrzejowi Cieplikowi wielkiego sukcesu. Dodajmy, że cała ekipa mogła liczyć także na  Trenera Jarosława Skibickiego.