Uniwersytet Futbolu – wakacje z piłką dla dzieci

football-kids-1550840

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG zaprasza dzieci (dziewczynki i chłopców) w wieku 9-12 lat do udziału w wakacyjnych tygodniach z piłką nożną i futsalem „Uniwersytet Futbolu”.
W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa pociech zajęcia piłkarskie i futsalowe dla początkujących i średnio zaawansowanych

MIEJSCE:
obiekty sportowe Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz inne w zależności od umówionych atrakcji

TERMIN:
2-6.07.2018

LICZBA MIEJSC:

WIEK DZIECKA:
9-12 lat

CENA:
350 zł dla dzieci pracowników UG
400 zł dla pozostałych

RABAT:
50 zł- rabat dla drugiego dziecka (brat, siostra)

W CENIE:
wszystkie zajęcia programowe
bilety wstępu w zależności od atrakcji
pamiątkowa koszulka
obiad, woda, przekąski,
podstawowe ubezpieczenie

ZAPISY WPŁATY: zapisy prosimy dokonywać pod nr telefonu 58 523 24 57 z zawarciem danych dziecka (imię, nazwisko, wiek), dane rodzica i tel. kontaktowy, lub osobiście w sekretariacie CWFiS ul. Bażyńskiego 1a, pok. 30.

Wpłaty po zebraniu minimalnej liczby 14 uczestników w kasie Rektoratu UG ( 3piętro. pok. 306 )

KONTAKT:
Wojciech Pawicki 796180677 lub sekretariat CWFiS 58 523 24 57
lub mailowo w.pawicki@wp.pl

Autorski program zajęć pozwoli na rozwijanie sportowych zainteresowań poprzez zabawę, gry i zabawy ruchowe oraz drużynowe, dzięki czemu Państwa dzieci odkryją mnóstwo nowych talentów spędzając aktywnie czas. Całość pod okiem instruktora sportu i rekreacji ruchowej ze specjalnością futsalu, trenera z dyplomem UEFA FUTSAL B, reprezentanta Polski w Futsalu – Wojciecha Pawickiego oraz trenerki II klasy piłki nożnej, absolwentki AWFiS Gdańsk, aktualnej zawodniczki Ekstraligi Kobiet – Martyny Zańko. Profesjonalna kadra, najlepszy sprzęt i ciekawy program to idealny pomysł na aktywny wypoczynek dla Twojego dziecka. Nie czekaj zapisz swoje dziecko już dziś!!!!!

Ramowy program dnia:
7.45-9.00 zbiórka dzieci – CWFiS Gdańsk (dawny Rektorat UG)
9.00-11.00 zajęcia sportowe – trening ogólnorozwojowy gry i zabawy ruchowe z elementami piłki nożnej/futsalu

11.00 – 13.00 przerwa obiadowa, spacer, odpoczynek
13.00 – 15.00 zajęcia sportowe – trening specjalistyczny piłki nożnej/futsalu

15.00-16.00 – odbiór dzieci przez rodziców

Możliwe dodatkowe atrakcje (w zależności od dostępności obiektów):

Zwiedzanie ERGO ARENY i/lub ENERGA ARENY – wielkie sportowe obiekty od kuchni
Bowling kręgle i inne atrakcje dla dzieci

Szczegółowy program danego tygodnia zostanie przesłany do każdego z Państwa na kilka dni przed rozpoczęciem „Uniwersytetu Futbolu”

Zapraszamy!!!