Uniwersyteckie Gadżety – sklepik z materiałami promocyjnymi UG

Uniwersyteckie Gadżety – zdjęcie promujące sklepik

Chcesz się bardziej utożsamiać z Uczelnią i być rozpoznawalnym studentem Uniwersytetu Gdańskiego?
Zachęcamy do odwiedzenia sklepiku z materiałami promocyjnymi Uniwersytetu Gdańskiego, mieszczącego się w centralnej części holu Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bażyńskiego 4 w Gdańsku-Oliwie.
W sprzedaży znajdują się T-shirty, polo, bluzy, kurtki, torby, plecaki i czapki z logo UG, wkrótce asortyment zostanie rozszerzony o kolejne artykuły, takie jak kubki, termosy, teczki, notesy czy długopisy. W planach jest też sprzedaż internetowa.
📆🕘Sklepik otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.30-13.30.
Serdecznie zapraszamy!