Sekcje

Sekcje AZS 2019-20 POBIERZ

SEKCJE SPORTOWE AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI

Rok akademicki 2019-2020

Lp. Sekcja Trener Termin i miejsce treningów
   1. AEROBIK SPORTOWY mgr Joanna Kania Wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 18:30 – 20:00 – sala fitness

Wydział Prawa i Administracji, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6

   2. BADMINTON mgr Tomasz Kuśmierek poniedziałek, godz. 18:30 – 20:00, środa  godz. 17:00 – 18:30 – sala UG, Gdańsk ul. Kładki 24
   3. ERGOMETR WIOŚLARSKI mgr Jarosław Skibicki poniedziałek 20:00-21:30 siłownia WPiA, ul. Bażyńskiego 6, wtorek 17:00 – 18:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a, piątek 17.00 – 18.30 siłownia WPiA, ul. Bażyńskiego 6;
   4. FUTSAL KOBIET / PIŁKA NOŻNA KOBIET mgr Tomasz Aftański poniedziałek  19:00 –  20:30, środa 20:30 – 22:00, sala SP nr 92, ul. Startowa 9, Gdańsk-Zaspa oraz czwartek 17:30 – 19:00 hala MOSiR Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61
   5. FUTSAL MĘŻCZYZN / PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN mgr Mariusz Kinda wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 16:15 – 17:30, hala MOSiR Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61,
   6. JUDO

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Marek Bobkiewicz poniedziałek 17:30 – 19:00, środa 17:30 – 19:00 „Randori”

Sala Judo AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1

   7. KOLARSTWO GÓRSKIE mgr Andrzej Cieplik Wtorek 17:00 – 18:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a
   8. KOSZYKÓWKA

KOBIET

mgr Włodzimierz

Augustynowicz

poniedziałek 17:00 – 18:30, czwartek 17:00 – 18:30, sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a
   9. KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYZN

mgr Wojciech

Oleszkiewicz

poniedziałek 18:30 – 20:00 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a, środa 20:00 – 21:30, Hala MOSiR Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61
 10. LEKKA ATLETYKA

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Andrzej Cieplik

mgr Jarosław Skibicki

wtorek 17:00-18:30, środa 20:00-21:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a, czwartek – 18:30-20:00 Hala LA AWFiS, Gdańsk ul. Górskiego 1a
 11. NARCIARSTWO

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Tomasz Kuśmierek

mgr Marek Bobkiewicz

wtorek 17:00 – 18:30 siłownia UG Wydział PiA, Gdańsk

ul. Bażyńskiego 6

 12. PIŁKA RĘCZNA

KOBIET

dr Jan Patok wtorek 20:00 – 21.30, czwartek 20:00 – 21:30, hala SP nr 92, ul. Startowa 9, Gdańsk Zaspa
 13. PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYZN

mgr Krzysztof Kotwicki wtorek  21:30 – 23:00, czwartek 21:30 – 23:00, hala SP 92, ul. Startowa 9, Gdańsk Zaspa
 14. PŁYWANIE

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Bożena Zapolska poniedziałek 18:20 – 19:40, środa 19:40 – 21:00
basen MOSiR, Sopot, ul. Haffnera 5
 15. PIŁKA SIATKOWA

KOBIET

mgr Jolanta Malach wtorek 19:00 – 20:30, czwartek 19:00 – 20:30, Gdańsk ul. Kładki 24
 16. PIŁKA SIATKOWA

MĘŻCZYZN

mgr Edward Pawlun poniedziałek 19:00 – 20:30, Hala MOSiR, Gdańsk ul. Kołobrzeska 61, środa 20:30 – 22:00, sala MRKS ul. Załogowa 1
 17. SNOWBOARD

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Wojciech

Oleszkiewicz

wtorek 17:00 – 18:30 siłownia UG Wydział PiA, Gdańsk

ul. Bażyńskiego 6

 18. TENIS

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Hanna

Wesołowska–Szprada

poniedziałek 19:00 –20:30, środa 19:30 –21:00, Korty Lechii Gdańsk, ul. Traugutta 29 (wjazd samochodem od ul. Smoluchowskiego)
 19. TENIS STOŁOWY

KOBIET I MEZCZYZN

mgr Iwona Dudzic wtorek 19:00-20:30, czwartek 18:30-20:00

hala PZTS, Gdańsk-Zaspa ul. Meissnera 3

 20. TRÓJBÓJ SIŁOWY mgr Marek Bobkiewicz wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 18:30-20:00, siłownia UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a
 21. WSPINACZKA SPORTOWA mgr Jarosław Skibicki poniedziałek 17:00 – 18:30, Ścianka wspinaczkowa Alfa Centrum, Gdańsk ul. Kołobrzeska 41c, środa 17:00 – 18:30, CSA Politechnika Gdańska, Al. Zwycięstwa 12
 22. ŻEGLARSTWO dr Jan Patok poniedziałek 18:30 – 20:00, sala/siłownia UG Wydział PiA, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6

     Kontakt z klubem:

 e-mail: azs@ug.edu.pl, telefon /fax 58 523 23 22

adres: ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk Oliwa pokój 106

strona internetowa: www.azs.ug.edu.pl                    FAN PAGE na FB –  www.facebook.com/AZSUniwersytetGdanski     

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *