Sekcje

Sekcje AZS 2020-21 POBIERZ

SEKCJE SPORTOWE AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI

Rok akademicki 2020-2021

Lp. Sekcja Trener Termin i miejsce treningów
   1. AEROBIK SPORTOWY mgr Joanna Kania

joanna.kania@ug.edu.pl

Wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 18:30 – 20:00 – sala fitness

Wydział Prawa i Administracji, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6

   2. BADMINTON mgr Tomasz Kuśmierek

tomasz.kusmierek@ug.edu.pl

poniedziałek, godz. 18:30 – 20:00, środa  godz. 17:00 – 18:30 – sala UG, Gdańsk ul. Kładki 24
   3. ERGOMETR WIOŚLARSKI mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

 

poniedziałek 18:30-20:00 siłownia WPiA, ul. Bażyńskiego 6, piątek 17.00 – 18.30 siłownia WPiA, ul. Bażyńskiego 6;
   4. FUTSAL KOBIET / PIŁKA NOŻNA KOBIET mgr Tomasz Aftański

tomasz.aftanski@ug.edu.pl

poniedziałek  19:00 –  20:30, środa 20:00 – 21:30, sala SP nr 92, ul. Startowa 9, Gdańsk-Zaspa oraz czwartek 20:00 – 21:30, sala treningowa  ERGO ARENA Gdańsk, ul. Plac Dwóch Miast
   5. FUTSAL MĘŻCZYZN / PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN mgr Mariusz Kinda/mgr Wojciech Pawicki

w.pawicki@wp.pl lub 796180677

poniedziałek 20:00 – 22:00, AWFIS Gdańsk – hala widowiskowa, czwartek 17:30 – 19:00, hala GOS Gdańsk, ul. Kołobrzeska 61,
(trening 7.12.2020 nie odbędzie się)
   6. JUDO

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Marek Bobkiewicz

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek 17:30 – 19:00, środa 17:30 – 19:00 „Randori”

Sala Judo AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1

   7. KOLARSTWO GÓRSKIE mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

wtorek 17:00 – 18:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a
   8. KOSZYKÓWKA

KOBIET

mgr Włodzimierz Augustynowicz

wlodzimierz.augustynowicz@ug.edu.pl

 

wtorek 19:00 – 20:30, środa 19:00 – 20:30, piątek 19:00 – 20:30 Hala GOS, Gdańsk ul. Kołobrzeska 61, czwartek 18:30 – 20:00, sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a,
   9. KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYZN

mgr Wojciech Oleszkiewicz

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek 18:30 – 20:00, środa 18:30 – 20:00 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a
  10. LEKKA ATLETYKA

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Andrzej Cieplik

andrzej.cieplik@ug.edu.pl

mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

wtorek 17:00-18:30, środa 20:00-21:30 sala UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a, czwartek – 17:30-19:00 Stadion GOS, Gdańsk ul. Grunwaldzka 244
  11. NARCIARSTWO

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Jerzy Zarubin

jerzy.zarubin@ug.edu.pl

poniedziałek 18:30 – 20:00 siłownia UG, ul. Bażyńskiego 1a

 

  12. PIŁKA RĘCZNA

KOBIET

dr Jan Patok

jan.patok@ug.edu.pl

wtorek 20:00 – 21.30, czwartek 20:00 – 21:30, hala SP nr 92, ul. Startowa 9, Gdańsk Zaspa
  13. PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYZN

mgr Krzysztof Kotwicki

krzysztof.kotwicki@ug.edu.pl

wtorek  21:30 – 23:00, czwartek 21:30 – 23:00, hala SP 92, ul. Startowa 9, Gdańsk Zaspa
  14. PŁYWANIE

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Bożena Zapolska

bozena.zapolska@ug.edu.pl

poniedziałek 18:00 – 19:20, środa 18:00 – 19:20
basen MOSiR, Sopot, ul. Haffnera 5
  15. PIŁKA SIATKOWA

KOBIET

mgr Jolanta Malach

jolanta.malach@ug.edu.pl

wtorek 20:00 – 21:30, sala UG Gdańsk ul. Kładki 25 czwartek 18:30 – 20:00, Gdańsk sala IV LO ul. Na Zaspę 35
  16. PIŁKA SIATKOWA

MĘŻCZYZN

mgr Edward Pawlun

edward.pawlun@ug.edu.pl

poniedziałek 19:00 – 20:30, Hala GOS, Gdańsk ul. Kołobrzeska 61, środa 18:30 – 20:00, Gdańsk sala IV LO ul. Na Zaspę 35
  17. SNOWBOARD

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Wojciech Oleszkiewicz

wojciech.oleszkiewicz@ug.edu.pl

wtorek 17:00 – 18:30 siłownia UG, ul. Bażyńskiego 1a
  18. TENIS

KOBIET I MĘŻCZYZN

mgr Hanna Wesołowska–Szprada

hanna.wesolowska-szprada@ug.edu.pl

poniedziałek 19:00 –20:30, środa 19:30 –21:00, Korty Lechii Gdańsk, ul. Traugutta 29 (wjazd samochodem od ul. Smoluchowskiego)
  19. TENIS STOŁOWY

KOBIET I MEZCZYZN

mgr Iwona Dudzic

iwona.dudzic@ug.edu.pl

wtorek 19:00-20:30, czwartek 18:30-20:00

hala PZTS, Gdańsk-Zaspa ul. Meissnera 3

  20. TRÓJBÓJ SIŁOWY mgr Marek Bobkiewicz

marek.bobkiewicz@ug.edu.pl

wtorek 18:30 – 20:00, czwartek 18:30-20:00, siłownia UG, Gdańsk ul. Bażyńskiego 1a
  21. WSPINACZKA SPORTOWA mgr Jarosław Skibicki

jaroslaw.skibicki@ug.edu.pl

poniedziałek 16:45 – 18:15, Ścianka wspinaczkowa Alfa Centrum, Gdańsk ul. Kołobrzeska 41c, środa 16:45 – 18:15, CSA Politechnika Gdańska, Al. Zwycięstwa 12
  22. ŻEGLARSTWO dr Jan Patok

jan.patok@ug.edu.pl

poniedziałek 18:30 – 20:00, siłownia UG Wydział PiA, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6

 

Kontakt z klubem:
e-mail: azs@ug.edu.pl,
telefon /fax 58 523 23 22

adres: ul. Wita Stwosza 58, Gdańsk Oliwa pokój 106

strona internetowa: www.azs.ug.edu.pl
FAN PAGE na FB –  www.facebook.com/AZSUniwersytetGdanski     

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *