Relacja z Biegu o Puchar JM Rektora UG

Corocznie w maju na kampusie uniwersyteckim ma miejsce Bieg o Puchar Jego Magnificencji Rektora. W tegorocznej edycji podium wśród kobiet i mężczyzn wypełnili zawodnicy sekcji lekkoatletycznej. Zwyciężyła Joanna Krawiec przed Natalią Budnik i Alicją Misiak. Wśród mężczyzn wygrał Rafał Gajewski (Rafał jest adiunktem w Instytucie Geografii). Na drugim miejscu przybiegł Kamil Jeremicz i Błażej Drabarek. W klasyfikacji Pań – pracowników UG, wygrała pani dr Dagmara Budnik-Przybylska z Instytutu Psychologii, wśród panów wspomniany Rafał Gajewski.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Dziękujemy Panu Rektorowi Jerzemu Gwizdale za możliwość zorganizowania biegu i organizatorom: Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu, KU AZS UG, Sekcji LA UG. – Sekcja Lekkiej Atletyki AZS UG

Panie rywalizowały na dystansie 1,5 km, a Panowie na dystansie 3 km.

Na biegu mieliśmy zaszczyt gościć Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Jerzego Gwizdałę, Prorektora ds. Studenckich dr hab. Arnolda Kłonczyńskiego, Dyrektora Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG dr Jana Patoka, Zastępcę Dyrektora ds. sportowych Tomasza Aftańskiego oraz wielu nauczycieli CWFiS UG.

Poniżej znajdziecie pełne wyniki. Natomiast do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ zapraszamy >>TUTAJ<<