PLA w Trójboju Siłowym – wyniki

lifting-weights-1-1186106

Dnia 2 grudnia 2017 r. odbyły się zawody PLA w Trójboju Siłowym, których organizatorem była sekcja trójboju siłowego AZS UG.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach.

 

 

I. KOBIETY- OPEN:
1. PAULINA SZYMANEL PG- 351,522 PKT.
2. ALICJA NIKADON UG- 207,462 PKT.
3. ALICJA KLIŃSKA PG- 187,06 PKT.

II. MĘŻCZYŹNI I KOBIETY- OPEN
1. DARIUSZ KONOPELSKI PG- 416,988 PKT.
2. MATEUSZ SOBCZAK AM- 391,872 PKT.
3. MARCIN STATKIEWICZ AMW- 382, 286 PKT.
4. PATRYK ZAGÓRSKI PG- 374,341 PKT.
5. PAULINA SZYMANEL PG- 351,522 PKT.
6. PIOTR ZAWISZA PG- 348,207 PKT.

III. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:
KOBIETY:
KAT.WAG. 52 KG:
1. PAULINA SZYMANEL PG- 265KG(92,5+57,5+115). 351,522PKT.
2. ALICJA NIKADON UG- 167,5KG(60+35+72,5). 207,462PKT.
KAT.WAG. 72 KG:
1. ALICJA KLIŃSKA PG- 182,5KG(60+35+87,5). 187,06PKT.
MĘŻCZYŹNI:
     KAT.WAG. 59 KG:
1. CYPRIAN ZDANKIEWICZ UG- 277,5KG(75+67,5+135). 268,009PKT.
KAT.WAG. 66 KG:
1. JAKUB KUCHTA PG- 280KG(90+70+120). 220,136PKT.
   KAT.WAG. 74 KG
1. MAREK BOLECHOWSKI UG- 415KG(160+95+160). 308,345PKT.
2. KRYSTIAN MOROZ AM- 410KG(150+80+180). 304,914PKT.
– ROBERT MIZERA PG- nk(125+—-+160).
KAT.WAG. 83 KG:
1. KAROL ALBECKI AM- 472,5KG(165+102,5+205). 319,835PKT.
2. MIKOŁAJ RUTECKI UG- 410KG(140+95+175). 284,253PKT.
3. TOMASZ MILLER UG- 410KG(125+110+175). 281,710PKT.
4. MACIEJ JANUSZEK AM- 400KG(150+95+155). 273,520PKT.
5. FILIP BLANK AWFiS- 355KG(130+85+140). 237,637PKT.
KAT.WAG. 93 KG:
1. DARIUSZ KONOPELSKI PG- 660KG(257,5+155+247). 416,988PKT.
2. PATRYK ZAGÓRSKI PG- 592,5KG(215+137,5+240). 374,341PKT.
3. MARCIN STATKIEWICZ AMW- 587,5KG(202,5+135+250). 382,286PKT.
4. PIOTR ZAWISZA PG- 527,5KG(200+115+212,5). 348,207PKT.
5. MARIUSZ LIEGMAN UG- 522,5KG(175+140+207,5). 334,714PKT.
6. KONRAD SZCZERBIŃSKI GUMED- 505KG(185+110+210). 320,776PKT.
7. BARTOSZ BLANK UG- 485KG(160+115+210). 317,190PKT.
8. ROBERT ZWIERUCHA GUMED- 460KG(140+120+200). 290,030PKT.
9. MAREK RZECZKOWSKI GUMED- 440KG(145+125+170). 284,548PKT.
10. SZYMON NOWAKOWSKI UG- 390KG(130+100+160). 259,389PKT.
     KAT. WAG. 105 KG:
1. MATEUSZ SOBCZAK AM- 640KG(230+135+275). 391,872PKT.
2. WOJCIECH GROTH PG- 512,5KG(162,5+130+220). 317,596PKT.
3. ROMAN SCHERBAU UG- 365KG(110+105150). 222,869PKT

IV. KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
1. POLITECHNIKA GDAŃSKA 1677, 268PKT.
2. UNIWERSYTET GDAŃSKI 1526,212PKT.
3. AKADEMIA MORSKA 1290,144PKT.
4. GUMED 895,354PKT.
5. AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 382,286PKT.
6. AWFiS 237,637PKT.

Leave us a Comment