مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

Nowa sekcja AZS UG – Szermierka!

szermierka0025
Pisaliśmy już wcześniej o planowanych zajęć z szermierki – przedstawiamy konkrety 🙂
Nowa sekcja AZS UG – Szermierka! Wraz z nowym rokiem akademickim mamy nową, ciekawą propozycję. Z początkiem listopada planowane są pierwsze treningi sekcji szermierczej.
Ta pasjonująca dyscyplina jest rozgrywana już od pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich w 1896 r,. a nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich studentów UG. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w fechtunku, wystarczy chęć i ogólna sprawność fizyczna oraz… legitymacja AZS. Zajęcia będą się odbywały 1 lub 2 razy w tygodniu (w zależności od ilości zgłoszeń) w dniach wtorek i czwartek w godz. 18.00-20.00 w pobliskiej Gdańskiej Szkole Floretu ul. VII Dwór 7, Gdańsk Oliwa.
Pierwsze zajęcia odbędą się 7 listopada (wtorek).

Roczny program zajęć obejmuje:
– zapoznanie się z przepisami i sprzętem: ubranie, plastron, maska, floret, rękawica,
– nauka techniki
– nauka przepisów walki
– ćwiczenia w parach i indywidualne
– walki ćwiczebne turniejowe.
Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, olimpijczycy i fechmistrzowie! Uwaga sekcja ma charakter rekreacyjny i nie zwalnia z obowiązkowych zajęć Wychowania Fizycznego.
Przyjdź na pierwsze zajęcia i rozpocznij przygodę z szermierką ! Zajęcia są bezpłatne (przewidywana jest składka sprzętowa 1xrok), wymagane jest posiadanie legitymacji AZS.
Więcej szczegółów w siedzibie Klubu Uczelnianego AZS UG.

Related Blogs

Leave us a Comment