Drużyna UG w Torus Triathlon In Da House

Przed weekendem zapowiadaliśmy udział reprezentacji Uniwersytetu Gdańskiego w Torus Triathlon In Da House. Relacja Sekcji Lekkiej Atletyki AZS UG: „Sztafety triatlonowe brały udział rywalizacji firm. Reprezentacja Uniwersytetu Gdańskiego również wystartowała. Na dystansie Sprint do przepłynięcia Piotr Renusz (sekcja pływacka AZS UG) miał 750 metrów. Piotr pokonał dystans w czasie 9,02 min. Następnie Kacper Przekwas (Sekcja Kolarstwa Górskiego AZS UG) przejechał 20 km na rowerze w czasie 31,18 min (wykres trasy w fotorelacji), na ostatniej zmianie zawodniczka naszej sekcji Aleksandra „Run” Pochranowicz biegła 5 km. Ola uzyskała czas na bieżni 18,55 min. Czas jaki uzyskała reprezentacja 59’15” był najlepszym czasem zawodów.”

Fotorelacja >>TUTAJ<<

Gratulujemy zawodnikom i nie zapominamy o kibicach – daliście czadu!