CO DZIAŁO SIĘ W DNIU SPORTU UG?

9 maja odbyły się rozgrywki koszykówki 3×3 oraz piłki nożnej z okazji dnia sportu Uniwersytetu Gdańskiego organizowane przy domach studenckich UG (ul. Polanki).

W rywalizacji streetball mogliśmy oglądać wiele efektownych rzutów. Fotorelacja pokazuje jak Panowie walczyli o każdy centymetr pod koszem. Zwycięstwo odniosła ekipa ‚Ponad Prawem’, która była niepokonana podczas turnieju.
Klasyfikacja końcowa Koszykówki 3×3:
1. Ponad Prawem
2. Basket Team
3. Bolki Śmiałe

W piłce nożnej było wiele emocji, a największe przyniósł oczywiście finał. Podczas całego turnieju mogliśmy oglądać popisowe dryblingi wielu graczy, mocne strzały, po których oczywiście padały bramki – rzecz jasna nie zawsze, bo świetne interwencje mieli bramkarze. Po rozgrywkach grupowych, o wejście do finału walczyli AC Temida – Goście (1:3) oraz Skromni Chłopcy – Smerfy (2:3). Mecz o 3. miejsce bez straty bramki wygrali Skromni Chłopcy (2:0) z drużyną AC Temida. Na wyłonienie zwycięzcy musieliśmy czekać do ostatniego gwizdka zaciętego meczu pomiędzy Smerfami a Gośćmi. Zwycięstwo odnieśli Goście, wygrywając spotkanie 3:2.
Klasyfikacja końcowa piłki nożnej:
1. Goście
2. Smerfy
3. Skromni Chłopcy
4. AC Temida
5-6. Pięściwąsy
5-6. Ogórki
7-8. Prusy
7-8. Kocury

Najlepsze ekipy otrzymały puchary, dyplomy i nagrody.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i dobrą zabawę. Mimo niesprzyjającej pogody zrobili świetną atmosferę. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni.
Za rok startujemy ponownie i to z większa pompą!

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszego fanpejdża na Facebooku –> https://www.facebook.com/AZSUniwersytetGdanski/
Znajdziecie tam mnóstwo najświeższych informacji i wydarzeń.

Całą fotorelację znajdziecie >>TUTAJ<<