AEROBIK SPORTOWY I EFEKTOWNE WYSTĘPY – AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI

Akademickie Mistrzostwa Polski Aerobiku Sportowym jak zawsze wymagające i na mega wysokim poziomie. Nasze reprezentantki z Sekcja UG Aerobik Sportowy wracają z dorobkiem cennych doświadczeń, nowych wrażeń, pozytywnych emocji i magicznym uśmiechem (jak widać na poniższych zdjęciach). Do etapu finałowego dostały się w kategorii ‚teamu’, zajmując na koniec 8. miejsce.

Uniwersytet Gdański w składzie: Abilvap Safiie, Drożek Daria, Huzarska Izabela, Prusinowska Weronika, Tęcza Paula, Winiarska Klaudia.

Dodajmy, że Iza zaprezentowała się na zawodach także jako solistka!
Dziewczyny do super występów przygotowała Trenerka Joanna Kania. Dziękujemy całej ekipie za reprezentowanie Uniwersytetu i życzymy jak najwięcej udanych występów.

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszego fanpejdża na Facebooku –> https://www.facebook.com/AZSUniwersytetGdanski/
Znajdziecie tam mnóstwo najświeższych informacji i wydarzeń.

fot. five reklama / @amp w aerobiku sportowym