2. miejsce w Pucharze Zarządu Głównego AZS

Futsalistki zakończyły swój sezon, jednak na odpoczynek i przerwę nie pora. Podopieczne Tomasza Aftańskiego wzięły udział w Pucharze Zarządu Głównego AZS, organizowanego w Poznaniu w dniach 14-16 czerwca.
Dziewczynom tym razem nie udało się obronić tytułu mistrza (rok 2017 i 2018 – 1 miejsce w turnieju), ale wywalczyły wysokie 2. miejsce. Ladies należą się szczególne uznania, ponieważ skład był dość okrojony z podstawowych zawodniczek. Za to mogły zaprezentować się mniej grające zawodniczki w lidze futsalowej oraz nowe twarze w drużynie. MVP turnieju została Natalia Świętoniowska. Brawo!!

Klasyfikacja końcowa:
1. UWM Olsztyn
2. AZS Uniwersytet Gdański
3. Uniwersytet Szczeciński
4. Kraków
5. Poznań I
6. Poznań II

Skład Ladies:
Malwina Ciesielska, Monika Zawrotna, Weronika Sikorska, Weronika Dziadura, Dagmara Kozłowska, Aleksandra Paruch, Lidia Sowińska, Natalia Świętoniowska, Joanna Baj, Weronika Kostewicz, Aleksandra Rucińska, Liwia Zaborska.
Kierownik: Michalina Gołąbek
Trener: Tomasz Aftański